Niezawodne i Innowacyjne Systemy Bezpieczeństwa Gazowego
PL EN

Kariera

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych elektronicznych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych oraz urządzeń współpracujących z nimi tworzących Systemy Detekcji i Bezpieczeństwa Gazowego.

Urządzenia firmy Atest Gaz znajdują zastosowanie w aplikacjach przemysłowych (m.in. browary, petrochemia, energetyka) oraz w budynkach użyteczności publicznej (np. garaże i parkingi podziemne, hale ogrzewane promiennikami). Wraz z ciągle postępującym rozwojem firmy Atest Gaz, wzrasta jej zapotrzebowanie na kapitał ludzki. W związku z tym nieustannie poszukujemy wykwalifikowanego personelu.

Atest Gaz jest miejscem stabilnej pracy i ciągłego rozwoju dla wszystkich zatrudnionych osób. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem kadr.

Aktualnie do naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy następujących osób: 

W Atest Gaz umożliwiamy także współpracę na zasadzie praktyk lub stażu - jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taka formą to prosimy o kontakt mailowy na adres: rekrutacja@atestgaz.pl