Niezawodne i Innowacyjne Systemy Bezpieczeństwa Gazowego
PL EN

Szkolenie HVAC II 2019

Szkolenie HVAC II 2019

Zapraszamy na drugie w tym roku szkolenie produktowe oraz serwisowe z zakresu tematyki HVAC. Obejmować będzie dwie linie produktowe - Teta Gas oraz Alpa Gas XT.

 

 

 

HOTEL CENTURIA WELLNESS & SPA
ul. Centuria 1, 42-440 Ogrodzieniec
29 – 30 maj 2019
 

  • Szkolenie produktowe 

W trakcie Szkolenia Produktowego będą mogli Państwo zapoznać się z oferowanymi produktami Przedsiębiorstwa Atest Gaz dla sektora budownictwa ogólnego w szczególności z urządzeniami serii Alpa Gas XT oraz cyfrowym systemem Teta GasSzkolenie Produktowe pozwoli Państwu zdobyć wiedzę z zakresu doboru urządzeń dla potrzeb danego obiektu.

  • Szkolenie serwisowe

Szkolenie Serwisowe przeprowadzone będzie w formie warsztatów w grupach kilkuosobowych przy wykorzystaniu produktów Atest Gaz oraz pod nadzorem doświadczonego pracownika.
Po ukończonym szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat oraz oprogramowanie uprawniające do kalibrowania czujników, które zostaną zakupione przez Państwa w firmie Atest Gaz - czujniki będą zabezpieczane przed nieautoryzowanym dostępem.
Certyfikat oraz oprogramowanie ważne są 2 lata. Warunkiem koniecznym do uzyskania uprawnień jest obecność na wszystkich modułach szkoleniowych.

 

W celu uzyskania formularza rejestracyjnego prosimy o kontakt pod adresem szkolenia@atestgaz.pl.