Niezawodne i Innowacyjne Systemy Bezpieczeństwa Gazowego
PL EN

Szkolenia Serwisowo - Produktowe w 2021 roku

Szkolenia Serwisowo - Produktowe w 2021 roku

Drodzy Klienci, w 2021r. jak co roku planujemy Szkolenia Serwisowo – Produktowe, natomiast ze względu na obecną sytuacją w kraju nie jesteśmy w stanie podać Państwu określonych terminów.

Szkolenie przemysłowe Systemy Sigma oraz Linia 4.0 jak i szkolenie HVAC - wstępnie planujemy w okresie maj/czerwiec. Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie www jak i poprzez newsletter.

  • Szkolenia Produktowe pozwalają Państwu zapoznać się z oferowanymi produktami a także nowościami które wprowadziliśmy do poszczególnych urządzeń.
  • Szkolenia Serwisowe mają na celu przygotowanie Państwa do samodzielnego serwisowania oraz kalibrowania systemów. Po ukończonym szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat oraz oprogramowanie uprawniające do kalibrowania czujników, które zostaną zakupione przez Państwa w firmie Atest Gaz. Certyfikat jak i oprogramowanie wydawane jest na okres 2-ch lat.

Forma przeprowadzenia szkoleń będzie jeszcze doprecyzowana, obecnie były to spotkania 2 dniowe.

Uwaga: - Szkolenia odbędą się pod warunkiem uzyskania odpowiedniej ilości zgłoszeń. - Powyższe szkolenia przeznaczone są dla klientów firmy Atest Gaz.