Niezawodne i Innowacyjne Systemy Bezpieczeństwa Gazowego
PL EN

Ogłoszenie: Doradca Techniczno-Handlowy - Region północny Polski

Atest Gaz jest polską firmą elektroniczną sektora MSP, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji przemysłowych elektronicznych czujników (detektorów) gazów niebezpiecznych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Region północny Polski

 

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego lub minimum średniego wykształcenia o kierunku elektronika, chemia, ochrona środowiska lub pokrewnym,
  • prawa jazdy kategorii B oraz znajomości obsługi komputera,
  • zainteresowań / zdolności do sprzedaży produktów technicznych,
  • znajomości technik sprzedaży w sektorze B2B,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • komunikatywności oraz operatywności,
  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych (region północnej Polski).

Praca polega na nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami wywodzącymi się z sektora przemysłowego (chemia procesowa, gazownictwo i przemysł paliwowy, przemysł spożywczy i monopolowy, ogrzewnictwo i energetyka, hutnictwo, przemysł farmaceutyczny, ochrona środowiska, etc) oraz budownictwa publicznego (firmy deweloperskie, biura projektów). Firma zapewnia odpowiednie przeszkolenie.

W zakres obowiązków wchodzi także przygotowanie i prowadzenie sprzedaży oferowanych przez firmę Systemów Detekcji i Bezpieczeństwa Gazowego (prezentowanie rozwiązań Przedsiębiorstwa, negocjowanie i przygotowywanie ofert, nadzór nad instalacją i rozruchem systemów, pomoc techniczna).

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), wyposażenie w narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy, samochód).

Obszarem działania Przedstawiciela będzie terytorium centralnej i północnej Polski (województwo kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko – mazurskie).

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres:

rekrutacja@atestgaz.pl z referencją: PH-1/2019

 

Przesłanie aplikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niniejszej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji. Dodatkowe informacje można znaleźć tutaj ochrona danych osobowych